آذرصنعت نورلو پلاست

معرفی شرکت

نورلو،‌ برند تجاری انحصاری شرکت آذرصنعت نورلو پلاست می باشد. طراحی و تولید تخصصی محصولات اکسترودی ترموپلاستیکی جهت مصارف ساختمانی و صنعتی، اصلی ترین زمینه فعالیت ما در نورلو است. فعالیت تولیدی این شرکت به عنوان اولین و تنها تولیدکننده تخصصی تیغه های عایق پلی آمید با کاربرد عایق سازی درب و پنجره و نمای آلومینیومی، با تاسیس کارخانه‌ای در محل شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز، در زمینی بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع، ‌با تکیه بر تجربه و دانش شرکت همکار، نورلو ماکینای ترکیه، در سال ۲۰۱۵ آغاز گردید. تولید تیغه های عایق پلی آمید با نصب ۶ خط اکستروژن، با ظرفیت تولید روزانه 150.۰۰۰ متر طول، در آغاز کار پاسخگوی بخش عمده ای از نیاز بازار داخلی بود.
تمرکز اولیه شرکت ، طراحی و تولید تیغه های عایق پلی آمید تقویت شده با الیاف شیشه با تکنولوژی پیشرفته و بسیار دقیق اکسترود سرد بود. تیغه های پلی آمید با طرح های بیشمار رایج و اختصاصی بر پایه پلی آمید ویرجین ۶۶ (PA66 or Nylon 66) جهت دوخت در انواع پروفیل های درب، پنجره و نما عرضه می شد.
در فاز اول توسعه، در سال ۲۰۱۸، با افزودن خطوط اکسترود هارد پی وی سی و قالب های آن، همزمان با تجهیزات و تکنولوژی تولید کامپاندهای مربوطه، انواع پروفیل های رایج و اختصاصی هارد پی وی سی نیز در سبد محصولات نورلو جای گرفت. تمرکز اولیه بازار هدف پروفیل های پی وی سی نیز در ابتدای کار، کاربردهای ساختمانی این محصولات، به ویژه نمای ساختمان بود.
به تدریج با افزایش نیاز در داخل ایران و توسعه بازار جهت صادرات محصولات، افزایش ظرفیت تولیدی تیغه های عایق پلی آمیدی و پروفیل های هارد پی وی سی،‌ و توسعه دامنه محصولات جهت کاربردهای صنعتی در پنل های خورشیدی، سیستم های سرمایش و گرمایش، خودرو سازی، اتوماسیون و کاربردهای متعدد مهندسی در دستور کار قرار گرفت. در حال حاضر، بخش تولید پلی آمید نورلو با ظرفیت تقریبی روزانه 200.000 متر طول و بخش تولید هارد پی وی سی با ظرفیت تقریبی روزانه 100.000 متر طول در حال تولید می باشد.
در هر یک از بخش های نورلو، دقت مطلق در طراحی و تولید اتخاذ می گردد. تلاش و تمرکز تیم ما بر این است که با دارا بودن پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات، بهره مندی از تجربه و تخصص گروه نورلو و اطمینان از بهترین کیفیت، رضایت مشتری و خدمات مشاوره دائمی به طور مداوم پاسخگوی حداکثری نیازهای کمی، کیفی و نوآورانه مشتریان خود باشیم.