محصولات

پروفیل های هارد پی وی سی

در منطق ساخت پروفیل های ترمال بریک، گاهی جهت مقرون به صرفه تمام شدن بهای کار، از تیغه هایPVC به جای پلی آمید استفاده می شود. انواع تیغه های عایقPVC ، مقاومت حرارتی و برودتی کمتری نسبت به تیغه های پلی آمید دارند. (70+ / 40-) به همين دلیل جایگزینی این نوارها با پلی آمید، تنها در صورتی می تواند منطقی باشد که از سایدهای پروفیل رنگ شده برای دوخت استفاده نماییم. چرا که امکان تغییر شکل و ذوب شدن این نوارها در معرض دمای بالای کوره پخت رنگ بسیار بالاست و البته دلیل ترجیح آنها جهت جایگزینی با پلی آمید، قیمت مقرون به صرفه تر آن نسبت به پلی آمید است.
تيغه های PVC در مقاطع مختلف با توجه به طراحی های خاص پروفیل های پنجره و نما تولید می شوند. به دلیل عدم امکان قرارگیری این عایق ها در کوره رنگ، مصرف آنها در نمای ساختمان به مراتب بیشتر از درب و پنجره دو جداره است. این در حالیست که با توجه به امکان دفرماسیون این مواد در مدت زمان طولانی بر روی ساختمان، همچنان بر مزایای استفاده از پلی آمید به جای PVC تاكيد می شود.
بنابراین، استفاده از آنها به عنوان جایگزین تیغه های پلی آمید در پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک توصیه نمی شود.
اما کاربرد اصلی و منطقی این پروفیل ها در صنعت ساختمان، استفاده از انواع مختلف آنها به عنوان ایزولاتور، سپراتور(جدا کننده) در قسمت های مختلف پنجره و نما است. در سایر صنایع، از جمله سیستم های سرمایشی و گرمایشی،‌ پروفیل های هارد پی وی سی به عنوان ایزولاتور در خطوط اتصالی مابین فلزات کاربردهای فراوانی دارند. نورلو، با دارا بودن قالب های متعدد و همچنین تکنولوژی طراحی و تولید قالب های اختصاصی مشتریان، آماده ارائه انواع سری های پروفیل های پی وی سی به مشتریان خود می باشد.
آذرصنعت نورلو پلاست

سایر محصولات